Szukasz niebanalnego dodatku do domu? Poznaj zasłony wycinane laserowo!

Zasłony wycinane laserowo to produkty najwyższej jakości o niebanalnym stylu i charakterze. Wyróżniają się one między innymi pod względem wzorów, które – jak sama ich nazwa wskazuje – zostały wypalone laserowo. Co więcej, posiadają liczne zalety, dzięki którym zyskują na popularności.

Czym są zasłony wycinane laserowo?

Zasłony, które są wypalane laserowo charakteryzują się ciekawymi, bardzo oryginalnymi wzorami, które są wycinane za pomocą specjalnej techniki. Produkty tego typu są coraz bardziej popularne ze względu na delikatne, ażurowe wzroki, a także efekt 3D. Zasłony te są natychmiast gotowe do zawieszenia. Co więcej, większość z nich produkuje się z tkaniny lnianopodobnej, która z kolei jest bardzo wytrzymała. Za sprawą najwyższej jakości materiału, istnieje pewność, że zasłony wycinane laserem posłużą przez wiele lat.

Warto wspomnieć, że zarówno brzegi, jak i przelotki zasłon posiadają bardzo dobre i mocne obszycie, dlatego też nie ma obawy, że ich końce, bądź wycięte wzory mogą się zniszczyć. Zasłony te to niezliczone pomysły na aranżację wnętrza domu oraz styl, jakiego nie można znaleźć nigdzie indziej.

Plusy i minusy zasłon wypalanych laserowo

Z całą pewnością zasłony wycinane laserowo posiadają niezliczone zalety. Przede wszystkim, są one bardzo oryginalnym dodatkiem do każdego wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym.

Kolejnym plusem posiadania zasłon tego typu jest możliwość wyboru ulubionego wzoru – kółek, liści, serduszek, a nawet wzorów przedstawiających jakiś motyw – na przykład jesienny, bądź wiosenny. Oprócz tego, zasłony można prać w pralce, co jest dodatkowym atutem.

Konserwacja zasłon wycinanych laserowo

Zasłony wycinane laserem można zarówno prać, jak i prasować. W pierwszym przypadku należy pamiętać, aby ustawić pralkę na program delikatny, bez wirowania (na maksymalnie trzydzieści stopni). Nie powinno się również używać silnych detergentów do prania. Prasując, trzeba mieć na uwadze, aby ustawić żelazko na program pierwszy, najlżejszy, bądź – jeśli zbyt mocno się pogniotą – na drugi. Równocześnie, wyższa temperatura może skutkować zniszczeniem się zasłon, przypaleniem, skurczeniem, bądź innymi wadami, które wpłyną na ich estetykę oraz wygląd.

Zasłony wycinane laserowo znaleźć można w ofercie spokko.pl

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *