Optymalizacja kosztów zużycia

TriEnergy to nowoczesna firma, która powstała, by stworzyć innowacyjne rozwiązania w zakresie energii. Jej działalność jest wszechstronna i obejmuje takie zadania, jak np. analiza rachunków za prąd, obniżanie kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej, gazu ziemnego oraz ciepła, negocjacje ze sprzedawcami energii elektrycznej, gazu ziemnego, wdrażanie nowszych technologii, których zadaniem jest zwiększenie niezależności i bezpieczeństwa energetycznego firm, zastosowanie alternatywnych źródeł wytwarzania energii, takich jak choćby: kogeneracja, fotowoltaika, pompy ciepła.

1. TriEnergy – co to takiego?

TriEnergy (http://trienergy.com.pl/) to zespół składający się z kreatywnych, doświadczonych osób, które posiadają dużą wiedzę o energii w Polsce. Dlatego też przedstawione przed nimi zadania w postaci: negocjacji ceny zakupu energii, stosowanie rozwiązań pozwalających zaoszczędzić energię wdużych zakładach przemysłowych branży chemicznej, wdrożenie systemu zarządzania mediami energetycznymi, tworzenie rozwiązań do zakładów przemysłowych i branż automotive czy sprawne dopasowanie taryf dystrybucyjnych, wprowadzenie zachowań oszczędnościowych.

2. Do kogo skierowane są te działania?

TriEnergy nastawiona jest zarówno na klientów indywidualnych, jak i duże firmy znajdujące się w Polsce i za granicą. Osoby korzystające do tej pory z ich pomocy, zgodnie twierdzą, iż przedstawione rozwiązania (http://trienergy.com.pl/) okazują się niezastąpione w funkcjonowaniu wielkich gabarytowo firm. Oszczędność na rachunkach można szybko zauważyć już przy pierwszym etapie wdrożenia nowych rozwiązań.

3. Audyty energetyczny

To co wyróżnia tą firmę spośród innych, znajdujących się na rynku – to ogromna wiedza i zdobyte do tej pory doświadczenie w tej branży. Można się o tym przekonać poprzez obowiązkowe audyty energetyczne, które muszą cyklicznie odbywać się w wielu firmach. Takie opracowane może być wykonane w zakresie oceny stanu technicznego oraz analizy zużycia energii obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji. TriEnergy tworząc takie opracowanie dokładnie przeprowadza inwentaryzację techniczną obiektu, urządzenia lub instalacji, które mają być obiektem przedsięwzięć mających na celu podniesienie ich efektywności energetycznej. Audyt jest niezwykle ważnym i istotnym przedsięwzięciem.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *