Napoje wyskokowe, czyli o pewnej zawartości alkoholu mają swoje stałe miejsce w rankingu zamówień hurtowni i sklepów w całym kraju. W ostatnich latach pojawiła się nowa alternatywa dla taniego alkoholu o umiarkowanej zawartości substancji wyskokowej. Stała się swojego rodzaju odpowiedzią na działania Rosyjskiego rynku i gospodarki względem eksportu żywności z polski.


hurtownie alkoholi

Foto: panoramafirm.pl

Poza tym upodobania względem trunków stabilnie trzymają…

Poza tym upodobania względem trunków stabilnie trzymają się swoich wieloletnich pozycji.
Trunek, o którym była mowa na początku, to oczywiście cydr. Jego cena jest czymś nowym na rynku ponieważ to niemal dwu-trzykrotność zwykłego piwa, ale wciąż mniej niż za tanie wino czy wódkę. Można nazwać go bardziej wykwintnym lub elitarnym napojem właśnie ze względu na cenę. Chociaż sam smak i wykonanie zasługuje na wysoką ocenę i wyższą od piwa cenę.

hurtownie alkoholi

Foto: www.jmpl.pl

Może za kilka lat nie będziemy musieli płacić 10 złotych za butelkę a około 5-6 złotych. W końcu procent alkoholu jest tam niezbyt wysoki. Standardowo w rankingu hurtowników alkoholi na pierwszym miejscu jest piwo, które sprzedaje się zawsze i wszędzie w dużej ilości. Dopiero później mamy wino oraz wódkę, które nie mogą zdecydować się komu oddać drugie miejsce.

hurtownie alkoholi

Foto: img.interia.pl

Wiele zależy od okazji i części Polski. Szampany oraz droższe trunki takie jak whiskey są kupowane głównie z okazji, dlatego mniej ich na półkach sklepowych a sprzedaż jest zwykle dosyć niska. Najwięcej cydru sprzedaje się na Lubelszczyźnie. W rankingu całego kraju jest gdzieś za wódką i winem. Jego czas jeszcze nadejdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>