Firma Faac posiada w swojej ofercie gotowe zestawy napędów do bram do samodzielnego montażu. Jednym z nich jest zestaw Faac D1000 do dwustanowiskowej bramy garażowej o wysokości do 2, 5m. Zestaw przeznaczony jest do bram garażowych segmentowych oraz uchylnych o sile ciągu 1000N.D1000 nie wymaga żadnych przeróbek bram ani…

D1000 nie wymaga żadnych przeróbek bram ani dodatkowych adaptacji. Zestaw posiada funkcję elektronicznej kontroli prędkości.
Faac D1000 posiada w zestawie głowicę napędu z wbudowaną centralą sterującą E1000, szynę 3. 000mm z łańcuchem, odbiornik sterowania radiowego jednokanałowy, pilot zdalnego sterowania czteroprzyciskowy Faac XT4 433 RC oraz komplet elementów montażowych.


Galeria

bramy garażowe

Foto: www.siatex.pl

bramy przesuwne

Foto: www.oknonet.pl

Innym zestawem jest Faac 391 do bramy dwuskrzydłowej lub zestaw C720 do bramy przesuwnej. C720 stosowany jest do bram o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400kg oraz maksymalnej prędkości przesuwu 18m/min. Firma udziela 24 miesięcznych gwarancji na swoje produkty.

Autor artykułu rekomenduje swoją ulubioną stronę- philipiaknaczynia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>