Ogrzewanie geotermalne jest źródłem odnawialnym, dlatego mogłoby się wydawać, że jego zasoby są bardzo duże-jest to błąd ponieważ za kilkaset lat nawet i to się skończy, ale na razie nie ma takiej obawy. Ogrzewanie geotermalne jak sama nazwa wskazuje wydobywane jest z wnętrza naszej planety którą jest Ziemia, a także z gorących źródeł i z wnętrza skał.


ogrzewanie

Foto: www.fizyka.net.pl

Jest to przyjazne dla środowiska, dlatego staje…

ogrzewanie podłogowe szczecin

Foto: blog.xella.pl

Jest to przyjazne dla środowiska, dlatego staje się bardzo popularne w naszym kraju przez co środowisko staje się czystsze.
Dla kogo ogrzewanie geotermalne jest dobre. Na pewno nie dla ludzi uboższych, bowiem jest to bardzo droga inwestycja, trzeba mieć przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych, które nam się nie zwrócą, tzn zabawa dla bogatszych. Mimo, że na razie jest mnóstwo zasobów to na całym świecie jest mały procent tej pozyskiwanej energii. Podsumowując: ogrzewanie geotermalne jak wszystko ma swoje wady i zalety.

Musimy wiec zastanowić się czy chcemy ingerować…

ogrzewanie na gaz

Foto: images04.olx.pl

Musimy wiec zastanowić się czy chcemy ingerować w naturę aby ocieplić swój dom. A najważniejszym pytaniem jest to czy mamy na to środki pieniężne. Na szczęście są też inne sposoby na pobieranie energii cieplnej. Może nie tak ekologiczne, ale jak to mówią:,, Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”.

ogrzewanie na gaz – dowiedz się więcej jeśli chcesz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>